Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Aksident në Rrugën e Kombit, disa të plagosur! Makinat bëhen ‘copë’

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit.

Mësohet se nga përplasja e dy makinave kanë mbetur të plagosur rëndë disa persona.

Makinat janë përplasur në vendin e quajtur Fang. Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

Postime të ngjashme

Zjarr në Kalanë e Beratit, zjarrfikësit dyshojnë se është e qëllimshme

D V

Fshihej në Shqipëri, arrestohet amerikano-kanadezja

D V

Meta: 70 vatra aktive zjarri në Shqipëri po rrezikojnë rëndë pasuritë natyrore

D V

Ministria e Shëndetësisë publikon rastet e reja, ja si paraqitet situata në 24 orët e fundit

D V

Zjarret, Meta: Të merren masa, e papranueshme shpërdorimi i detyrës

D V

Gjermania ndryshon rregullat për shqiptarët: Ambasada bën njoftimin e rëndësishëm

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...