Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident në rrugën e Kombit, plagosen dy vajza

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Rrugën e Kombit.

Tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy shtetase të cilat janë dërguar për në spitalin e Rrëshenit.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Postime të ngjashme

Ndërron jetë 32 vjeçarja që u përfshi në aksidentin në Ferizaj, ku kishin humbur jetën edhe katër familjarët e saj

Dafina Vidishiqi

Tragjedi në Kërçovë / Djali ther me thikë babain, nga plagët vdes në spital

Dafina Vidishiqi

Aksident i tmerrshëm afër parkut të Çairit, ka të lënduar

Dafina Vidishiqi

Sanksionohen 213 shoferë në Shkup, 34 për vozijte të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Therret me thikë një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Hyri në testin për patent-shofer në emër të dikujt tjetër, arrestohet nga policia

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...