Agjencia Zhurnal.mk

Aksident në rrugën Gradsko-Prilep, lëndohet rrëndë 42-vjeçari

Në datën 12.08.2020 në orën 20.45 është denoncuar se në rrugën Gradsko – Prilep, në fshatin Raec, ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit transportues “Mercedes”, me targa të Manastirit, i drejtuar nga T.A.(56) nga Manastiri dhe automjeti i udhëtimit “Lançija”, me targa të Kavadarit, i drejtuar nga L.P.(42) nga Kavadari. Në aksident lëndime të rrënda trupore ka marrë L.P., të cilat ia konstatuan në Spitalin e përgjitshëm të Kavadarit. Është kryer hetim në vendin e aksidentit nga Stacioni policor i Kavadarit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...