Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Aksident në rrugën Prishtinë- Lipjan, ka të lënduar

Një person është lënduar sot në një aksident trafiku i cili ka ndodhur në autostradë, drejtimi Prishtinë-Lipjan km- 6-të.

Siç ka bërë të ditur policia për portalin rtv21.tv aksidenti ka ndodhur rreth orës 11:30, ndërkohë që në të janë përfshirë dy automjete.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Postime të ngjashme

Osmani nga Prekazi: Sakrifica e familjes Jashari rezultoi me pavarësinë e Kosovës

S.B.

Rugova: Garda që e fundosi LDK-në po synon një kryetar formal dhe të kontrollueshëm

T E

8880 raste aktive me COVID në Kosovë

S.B.

Aksion i madh i Policisë në gjithë Prishtinën

T E

Arrestimi i 8 policëve, ambasadori amerikan në Kosovë: Askush mbi ligjin

T E

Serbia sulmonte Prekazin, e thirra Xhemajl Mustafën dhe Enver Malokun

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...