Aksident në rrugën Sarandë-Gjirokastër, makina përfundon në kanal

Pasditen e sotme ka ndodhur nëj aksident në rrugën Sarandë-Gjirokastër, ku një makinë në të cilën ndodheshin 4 persona, ka rënë në kanal.

 

Mësohet se makina ka rënë një kanal dhe një grup njerëzisht po mundohen të nxerrin njerëzit brenda makinës.

Nuk dihet se si është gjendja shëndetësore e tyre, ndërkohë që bëhet e ditur se policia dhe zjarrfikësja janë nisur për në vendngjarje.

Related posts

Hajnat vjedhin para dhe stoli ari në një shtëpi në Podujevë

D V

Ndërtimi i rrugës Palasë-Dhërmi, realizohet mbi 60% e punimeve

D V

Dërgohet pa shenja jete një foshnjë në spitalin e Mitrovicës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com