Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident në Shkup, lëndohen dy persona pasi që vetura doli nga rruga

Në datën 13.10.2020 në orën 02.00 është denoncuar se në rr. “Vojvoda Vasil Çakallarov” në Shkup, automjeti i udhëtimit “Seat”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga D.N.(29) nga Shkupi, ka dalë nga rruga dhe ka goditur shtyllën ndriçuese. Në aksident, lëndime të rrënda trupore ka marrë bashkëudhëtarja M.A.(27) nga Shkupi, të konstatuara në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”, ndërsa lëndime trupore ka marrë vozitësi, të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm “8 Shtatori”. Është kryer hetim në vendin e aksidentit nga ekipi hetues i SPB-Shkup.

Postime të ngjashme

Aksioni për “Lojërat e fatit”, gjykata merr të pandehur 93 persona

S.B.

Gjobiten 154 vozitës në Shkup, 28 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Arrestohen dy persona në Durrës, në kërkim për mashtrim dhe kultivim narkotikësh

S.B.

Rrëfimi i endacakut: Killeri i Behar Sofisë erdhi mori biçikletën poshtë urës së Lanës

S.B.

I dehur në timon, 31-vjeçari përplaset me kamionin dhe një tjetër makinë. Detajet e para

S.B.

Aksidentohet minatori në Bulqizë, niset me urgjencë drejt Tiranës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...