Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident në Shkup, lëndohen dy persona

Në datën 10.05.2021 në orën 14.00 është denoncuar se në Shkup në rr. “Bellasica” ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit “Hjundai”, i drejtuar nga M.A.(52) nga Shkupi dhe motoçikleta “KTM”, e drejtuar nga M.K.(24) nga Shkupi, të dy me targa të Shkupit. Në aksident motoçiklisti ka marrë lëndime të rënda trupore, të konstatuara në spitalin “Axhibadem Sistina”. Lëndime trupore ka marrë edhe M.A., të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski”. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB Shkup.

Postime të ngjashme

Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

Dafina Vidishiqi

I gjendet një armë zjarri, arrestohet një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Në vendkalimin kufitar Qafë Thanë, tek shkupjani zbulohen mbi 17.000 euro të padeklaruara

Dafina Vidishiqi

Sanksionohen 106 shoferë në Saraj

Zekirija Haxhiu

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

Dafina Vidishiqi

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...