Aksident në Shkup, lëndohet një 22-vjeçar

nga Redaksia

Dje, në ora 14:30, nga SPB Shkup është raportuar se në kryqëzimin nga rruga “Metodija Andonov-Çento” me rrugën e shërbimit që lidh këmbimin “Çento” dhe Bulevardin “Aleksandarin e Madh”, është aksidentuar M. N. (22) nga fshati Haraçinë, Shkup, i cili drejtonte motoçikletën me targa të Tetovës.

Në aksident lëndime të rënda trupore ka marrë M.. N., konstatuar në kompleksin klinik “Nënë Tereza”.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipi policor nga SPB Shkup.

TË REKOMANDUARA

Kush jemi ne

Zhurnal.mk është Agjenci e Lajmeve e pavarur, e themeluar në vitin 2009, që e mbulon Maqedoninë, Kosovën, Shqipërinë edhe lajmet nga bota.

Regjistrohu

Subscribe my Newsletter for new blog posts, tips & new photos. Let's stay updated!

@2009-2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More