Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident në Shkup, lëndohet rrëndë një 57-vjeçarë

Në datën 01.10.2020 në orën 13.00 është denoncuar se në udhëkryqin nga rr. “Ivan Haxhinikollov” dhe rr. “Drenovska klisura” në Shkup, automjeti i udhëtimit “Fiat Stilo” me targa të Shkupit, i drejtuar nga G.D.A.(37) nga Shkupi, ka goditur biçikletën, e drejtuar nga B.P.(57) nga Shkupi. Në aksident, B.P. ka marrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në sptialin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski”. Është kryer hetim në vendin e aksidentit nga ekipi hetues i SPB shkup.

Postime të ngjashme

Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

Dafina Vidishiqi

I gjendet një armë zjarri, arrestohet një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Në vendkalimin kufitar Qafë Thanë, tek shkupjani zbulohen mbi 17.000 euro të padeklaruara

Dafina Vidishiqi

Sanksionohen 106 shoferë në Saraj

Zekirija Haxhiu

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

Dafina Vidishiqi

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...