Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Aksident në Shkup, makina përfundon brenda zyrës së noterisë

Shkup, 26 dhjetor – Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Bulevardin “Aleksandar Makedonski” në Avtokomandë të Shkupit.

Makina e tipit “Opel” ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në në brendësi të godinën së një zyre për noteri.

Sipas dëshmitarëve shoferit i është përkeqësuar gjendja shëndetësore pas çka ka humbur kontrollin. Nuk ka informacione shtesë për gjendjen shëndetësore të shoferit. Priten informacione nga MPB.

Postime të ngjashme

Aksident në rrugën Ohër – Strugë, humb jetën një person

T E

Në kërkim të pronarëve të vërtetë të kompanive

T E

Zhurnal mëson / Anketës së Grubit dhe Osmanit e shpalosur në mbledhjen e fundit të kryesisë së BDI-së si në kohën e Enver Hoxhës, diktatorit! Pakënaqësia vazhdon…

R Zh

10 të vdekur, 333 raste të reja dhe 268 të shëruar nga Covid 19

T E

Komuna e Çairit dhe Sarajit nderuan misionarët e diferencuar politik

R Zh

ASH-AA: Politika të largojë duart nga arsimi

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...