Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident në Shkup, motoçiklisti lëndohet rrëndë

Në datën 25.01.2021 në orën 15.35 në Shkup, në udhëkryqin e rrugës “Gjorçe Petrov” dhe rrugës “Sremski front” ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit motorik të udhëtimit “Opel Korsa” me targa të Shkupit, i drejtuar nga V.V.(72) nga Shkupi dhe motoçikleta “Jamaha” gjithashtu me targa të Shkupit, i drejtuar nga R.Ç.(26) nga Shkupi. Pas aksidentit R.Ç. është dërguar në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”, ku i janë konstatuar lëndime të rrënda trupore. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit.

Postime të ngjashme

Policia kap dy shtetas të huaj që tentuan të futen ilegalisht në Kosovë

D V

Aksident trafiku rrugën “Tirana” në Prizren

D V

E mori peng banda e drogës në Spanjë, shqiptari u shpëton dhe i bën gjëmën/ 6 të arrestuar

D V

Arrestohet 31-vjeçarja në Shqipëri, përfitoi 16 mijë euro nga mashtrimi në Instagram

D V

Ferrari me shpejtësi prej 231 km/h, arrestohet polaku me patentë false në Fier

D V

Detaje nga aksioni policor në Hasanbeg: 12 të arrestuar, kërkohen edhe tre persona

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...