Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident në Shkup, një person lëndohet rrëndë

Në datën 21.01.2021 në orën 22.50 në rr. “Justinijani i Parë”, pas udhëkryqit me rr. “Maleshevska” në Shkup, ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit “Audi Q7” i drejtuar nga A.A.(21) nga Shkupi dhe automjeti i udhëtimit “Opel Korsa”, i drejtuar nga I.V.(37) nga f.Moranë, Shkup, të dyja me targa të Shkupit. Në aksident I.V. është dërguar në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”, ku i janë konstatuar lëndime të rrënda trupore. Inspektim në vendin e aksidenti ka kryer ekipi i SPB Shkup.

Postime të ngjashme

Gostivar, vëllau ia vjedh motrës arin në vlerë prej 50 mijë euro

D V

Aksidenti tragjik në Durrës i mori jetën Elonës, vajzës së talentuar që pikturonte shenjues librash

D V

Arrestohet shoferi i autobusit në Kroaci: Më zuri gjumi në timon

R Zh

Arrestohet një person në Kumanovë për shkak të tregtisë me lëndë narkotike

D V

Një autobus i Kosovës është përmbysur afër Sllavonski Brod, dhjetë perona kanë humbur jetën

R Zh

Kroaci: Aksidentohet autobusi nga Kosova, dyshohet për 10 të vdekur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...