Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Aksident në Stenkovec / Përplasen dy vetura, lëndohen 5 persona

Shkup, 30 mars, Zhurnal.mk – Një aksident sonte ka ndodhur në Stenkovec të Shkupit ku dy vetura janë përplasur duke shkaktuar kështu pesë të lënduar.

Mercedesi me targa të Shqipërisë dhe vetura Mazda janë ndeshur në afërsi të pompës së benzinës në Stenkovec.

Përplasja ka ndodhur në momentin kur automjeti Mazda me targa të Shkupit i ka prerë rrugën me qëllim që të hyjë në pompën e benzinit Mercedesit me targa të Shqipërisë që vinte në drejtim të Shkupit.

Të pesë persona të lënduar janë dërguar në spital, nga kjo përplasje nuk ka të vdekur dhe janë jashtë rezikut për jetë.

Postime të ngjashme

Alternativa-ASH: Edhe një dështim tjetër në procesin integrues

Zekirija Haxhiu

Filipçe: Nxënësit në shtator mund të kthehen në shkolla

Zekirija Haxhiu

Dy ditët e ardhshme i mbarë vendi në fazën e portokalltë

Zekirija Haxhiu

Gjenerali Uollters: Kontributi i Maqedonisë së Veriut në NATO me rëndësi vitale

Zekirija Haxhiu

Rama në Shkup: Nuk jemi ne ata që dështuam, ky është mossukses i BE-së

Bekim Laçi

Pendarovski – Kodheli: Maqedonia dhe Shqipëria meritojnë negociatat me BE-në

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...