Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Aksident në Tiranë, makina përplas për vdekje 25-vjeçaren

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Institutit në Tiranë.

Makina me drejtues E.B., ka aksidentuar për vdekje këmbësoren 25 vjeçare A. A..

25-vjeçarja ka ndërruar jetë në spital si pasojë e plagëve të marra.

“Më datë 08.02.2021, rreth orës 07:15, në Institutit, mjeti me drejtues shtetasin E. B, ka aksidentuar këmbësoren shtetasen A. A., 25-vjeçe, e cila si pasojë e plagëve të marra ndërroi jetë në spital”, njofton policia.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. /Ora News/

Postime të ngjashme

Po bashkëjetonte me një të mitur, arrestohet i dyshuari në Ferizaj

D V

Qytetari e lajmëron Policinë për vjedhje, por më pas i zbulohet një rast tjetër

D V

Kthehen në Shqipëri 14 fëmijë dhe 5 gra të bllokuara në kampet e luftës në Siri

D V

Tetë vatra zjarri në Shqipëri, rëndohet situata

D V

Situata e zjarreve në vend, zv.ministrja e Mbrojtjes nga Ksamili: Para përgjegjësisë penale të gjithë ata që dëmtojnë natyrën

D V

Vendi në “pushtetin” e zjarreve, Peleshi: Aktualisht 8 vatra aktive, situata më kritike në Karaburun e Përmet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...