Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident në Veles, lëndohet rrëndë 77-vjeçari

Në datën 05.01.2021 rreth orës 09.20 në f.Bashinë Sello, Veles, ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet një mopedi “Tomos” me targa të Velesit, i drejtuar nga R.V.(77) nga Velesi dhe automjeti i udhëtimit “Citroen C1”, i drejtuar nga P.D.(39) nga Velesi. Në aksident, R.V. ka marrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në spitalin e Velesit. Inspektim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i SPB-Veles.

Postime të ngjashme

Arrestohen gjashtë persona nga Prilepi të kërkuar me fletarrest

D J

Aksident i rëndë në minierën e Bulqizës/ Humb jetën minatori 49-vjeçar, baba i tre vajzave

S.B.

Arrestime në disa komuna, Policia sekuestron çanta me para

S.B.

Traktoristi doli nga rruga, humbi jetën në vendin e aksidentit

S.B.

Biçiklisti lëndohet rëndë pasi që e goditi një këmbësor

S.B.

Mosmarrëveshje në trafik, përleshen dy persona nga Gjostivari

D J

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...