Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Aksident në Viti, lëndohen 5 persona

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se një person përderisa ishte duke vozitur ka humbë kontrollin dhe ka goditë një automjet tjetër që ishte në drejtim të kundërt.

Si pasoj e këtij aksidenti dy vozitësit kanë pasuar lëndime trupore si dhe tre pasagjerë të cilët janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Gjilanit.

AKSIDENT TRAFIKU

Viti. 28.12.2020-08:00. I dyshuari mashkull kosovar deri sa ishte duke e drejtuar automjetin e tij  ka humbë kontrollin  dhe ka godit  një automjet tjetër që ishte në drejtim të kundërt. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore pësojnë dy vozitësit si dhe tre pasagjer  të cilët janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Gjilanit./arbresh.info/

Postime të ngjashme

Burri i Albulena Haxhiut i jep “goditjen” e fundit Fatmir Limajt: Mëso nga theqafja që ta dhanë…

T E

Vizita e Lajçak, javën e ardhshme në Ballkan për bisedimet Kosovë-Serbi

T E

Sekuestrohen dy armë zjarri në Prishtinë

T E

Gjeloshaj: Në Tuz mbretëron një ditë e qetë – të gjithë që dje ishin arrestuar, janë liruar

T E

Kurti në takim me ambasadorin britanik: Qeveria e re do të konsolidohet shpejt

T E

Furgoni përplas 7-vjeçaren/ E mitura humbi jetën duke kaluar rrugën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...