Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Aksident në Vlorë, Benzi përplas motorin, 60-vjeçari në spital

Nuk kanë të ndalur aksidentet rrugore në vendin tonë.

Më i fundit është regjistruar pak minuta më parë në qytetin e Vlorës, ku një automjet tip Mercedes Benz ka përplasur një person, rreth të 60-ve, që po lëvizte me motor.

I plagosuri është transportuar me urgjencë drejt Spitalit Rajonal të Vlorës, ndërsa drejtuesi i mjetit me targa “AA 300 AL” është shoqëruar në komisariat.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Postime të ngjashme

Kamioni shtyp për vdekje 62-vjeçari në unazën e Elbasanit

T E

Ministria e Shëndetësisë: 21 humbje jete dhe 851 raste të reja

T E

Rrëfehet 28-vjeçarja: U punësova në Tiranë në qendër masazhi, më shfrytëzuan për prostitutë

T E

Rama takon Kurtin në Tiranë

S.B.

SHBA, raport kritik për Shqipërinë/ Krimi i organizuar pastron para në Shqipëri dhe kontribuon në korrupsion

S.B.

Pakt PD-PS pas 25 prillit?! Basha jep përgjigjen e prerë: Ne do t’i fitojmë zgjedhjet dhe do e largojmë këtë qeveri të keqe!

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...