Agjencia Zhurnal.mk

Aksident në “Vodnjanska”, çiklisti 44-vjeçar lëndohet rrëndë

Një burrë-çiklist është lënduar rrëndë në një aksident trafiku që ka ndodhur dje në orën 08.25 në udhëkryqin nga bul. “Nënë Tereza” dhe rrugët “Todor Apeksandrov”, “Bellgradska” dhe “Aco Karamanov”.

Automobili “Pezho 207”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga S.D.(46) nga Shkupi ka goditur një biçikletë, e drejtuar nga H.M.(44) nga Shkupi.

“Në aksident çiklisti ka marrë lëndime të rrënda trupore, të cilat u konstatuan në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”, ku u dërgua për t’ia dhënë ndihmën mjekësore”, informojnë nga MPB.

Është kryer hetim në vendin e aksidentit nga ekipi hetues i SPB-Shkup.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...