Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Aksident pranë Rinasit, makina përmbyset në rrugë

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Sic shihet nga pamjet që sjell Lapsi.al, një automjet është përmbysur në rrugë, pa arritur te dalja e aksit që të con në Rinas.

Për momentin nuk ka raportime për viktima, por vetëm për të lënduar dhe dëme materiale.

Postime të ngjashme

Arrestohet në Kukës shkupjani që dhunoi bashkëshorten dhe fëmijët, ishte në kërkim ndërkombëtar

T E

E rëndë në Tiranë, 63-vjeçari godet me thikë djalin

T E

“Zgjedhjet”, Ministria e Brendshme: Zyrat për aplikimin e pasaportave dhe ID të hapura edhe sot

S.B.

Berisha: Ndalni tërbimin e policisë kundër protestuesve paqësorë shqiptarë në Shkup

T E

Greqia kufizon më shumë lëvizjet në Kakavijë në periudhën 1-15 Mars

T E

Manastirliu: Të hënën dërgesa e radhës nga Pfizer, brenda 10 ditëshit të parë të marsit vijnë vaksinat e para nga Covax

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...