Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Aksident tek ‘Shkëmbi i Kavajës’, përmbyset makina

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme tek “Shkëmbi i Kavajës”, ku ka mbetur i plagosur një person.

Raportohet se dy mjete me targa të Kosovës një “Skoda” me targa 07- 403 DN dhe një “Volkswagen” me targa 01-499 LA janë përplasur me njëra-tjetrën. Njëra prej tyre ka përfunduar përmbys në rrugë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. Një person është dërguar në Spitalin e Durrësit jashtë rrezikut për jetën.

Postime të ngjashme

Arrestohen disa aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri

R Zh

Ushtarë amerikanë mbërrijnë në Shqipëri

R Zh

Kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR takohet me Ramën

R Zh

Rruga e Borshit u prish nga shirat/ Meta “thumbon” qeverinë: Kryevepër!

R Zh

Rama: Ilir Meta kandidat zyrtar i LSI në Vlorë

Lea Muslija

Procedimi penal i kreut të LSI në Pukë, reagon Partia: Po bënin ushtrime zgjedhore, policia e politizuar

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...