Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Aksident tjetër i rëndë në autostradën Tetovë-Gostivar

Zhurnal Ads

Tetovë, 21 tetor – Para pak çastesh edhe një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tetovë-Gostivar, edhe ky aksident ka ndodhur në afërsi të vendit ku ndodhi aksidenti i parë i sotëm.

Në vend ngjarje kanë dalë ekipe policor dhe skuadra e zjarrfikësve, ndërkaq rruga është e bllokuar, njofton in7.

Për momentin nuk raportohet për të lënduar apo humbje jetë, ndërkaq nga policia thonë se gjatë ditës së nesërme do të jepet raporti i aksidentit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Shkup, sanksionohen 339 shoferë

E.E.

Si është gjendja e rrugëve në Maqedoni të Veriut?

Z H

Stojanovska: Seancat online po vërtetojnë se shumica është e dobësuar

T E

Në UT u mbajt Kongresi IV Ndërkombëtar i Materialeve dhe Polimerëve

R ZH

Janakieski nuk ndjehet fajtor

T E

Drejtori Sela në takim pune me ministrin e Drejtësisë

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...