Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Aksident tjetër, katër të lënduar në rrugën Pejë-Rozhajë

Katër persona janë lënduar në një aksident trafiku në vendin e quajtur “Shpella e Bobit”, në rrugën Pejë – Rozhajë.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim në Spitalin e Pejës.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, ka njoftuar policia e Pejës.

Dy nga të lënduarit pas trajtimit janë liruar, ndërkaq dy të tjerë janë ndaluar akoma për t’u trajtuar.

Asnjëri nga ata nuk është në rrezik për jetë.

Ky është aksidenti i tretë vetëm gjatë ditës së sotme.

(Në foto, pamje nga aksidenti i sotëm tragjik që ndodhi në rrugën Arllat-Malishevë)

Postime të ngjashme

Haxhiu flet për postet: Kurti do të jetë kryeministër

T E

Zgjedhjet 2021, diaspora me numrin më të madh të votave në katër palë zgjedhjet e fundit

T E

S’ka shpjegim pse u tërhoq urdhërarresti ndaj Radoiçiqit

T E

Osmani takohet me Lajçakun nesër

T E

Osmani dhe ambasadori turk flasin për krijimin e institucioneve të reja

S.B.

Drecun: Lajçaku po përpiqet të bjerë dakord për vazhdimin e dialogut

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...