Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident trafiku ndërmjet veturës, çiklistit dhe këmbësorit në Shkup

Në datën 01.11.2020 në orën 19.00 në Shkup në rr. “Skupi” ka ndodhur aksident trafiku ku u përfshinë automjeti i udhëtimit “Seat Ibica”, me targa të Shkupit, i dejtuar nga Xh.K.(28) nga Shkupi, çiklisti A.Gj.(48) nga Shkupi dhe këmbësori S.J.(21) nga Shkupi. Në aksident lëndime të rrënda trupore ka marrë çiklisti A.Gj., ndërsa lëndime trupore ka marrë këmbësori S.J., lëndime të cilat u konstatuan në Spitalin e përgjitshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski”. Inspektim në vendin e aksidentit ka kryer ekipi i SPB Shkup.

Postime të ngjashme

Dibër/ Plas sherri mes të rinjve, plagoset 22-vjeçari. Përfshihet në konflikt edhe një 15-vjeçar

S.B.

Padi penale për dy persona nga Kërçova, pa licencë transportonin udhëtarë

S.B.

Dobëhet kosovarja, e cila ilegalisht qëndroi në vend

S.B.

Arrestohet kërçovari, policia i konfiskoi metadon, sende me mbetje të heroinës dhe të holla

S.B.

Vetura godet një këmbësor në Podujevë

S.B.

Aksident në Rrugën e Kombit, disa të plagosur! Makinat bëhen ‘copë’

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...