Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Aksident trafiku në “Aradhat Partizane”, rrokulliset vetura

Shkup, 8 shtator, zhurnal.mk – Sot rreth orës 07:10 minuta në udhëkryqin mes “Aradhat Partizane” dhe “Bulevardit” 8 shtatori ka ndodhur një aksident trafiku mes një makine të tipit “Mini Coper” me targa të Shkupit dhe një furgoni “Mercedes”.

Sipas dëshmitarëve okularë, vetura ka kaluar në të kuqe dhe është përplasur në furgonin në fjalë dhe më pas është rrokullisur. Nuk ka të dhëna për të lënduar, por se është shkaktuar vetëm dëm material.

Postime të ngjashme

Interpelancat në Kuvend, “ping – pong” i qeverisë me opozitën

R Zh

Vazhdon mbledhja e Komisionit për çështje historike, debati mbi figurën e Goce Dellçevit

B L

Po punonin pa letra, arrestohen 6 kosovarë në Zvicër

S.B.

Gjendja me Kovid-19 po qetësohet, kërkohet vigjilencë në periudhën që vijon

B L

Suharekasi raporton në polici se i është vetëvrarë babai, prokurori e cilëson rastin si “vrasje”

S.B.

Apeli ia heq vendimin për burg të përjetshëm burrit që vrau gruan me shufër metali në Kamenicë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...