Kronika Maqedoni

Aksident trafiku në “Aradhat Partizane”, rrokulliset vetura

Zhurnal Ads

Shkup, 8 shtator, zhurnal.mk – Sot rreth orës 07:10 minuta në udhëkryqin mes “Aradhat Partizane” dhe “Bulevardit” 8 shtatori ka ndodhur një aksident trafiku mes një makine të tipit “Mini Coper” me targa të Shkupit dhe një furgoni “Mercedes”.

Sipas dëshmitarëve okularë, vetura ka kaluar në të kuqe dhe është përplasur në furgonin në fjalë dhe më pas është rrokullisur. Nuk ka të dhëna për të lënduar, por se është shkaktuar vetëm dëm material.

Postime të ngjashme

Analistët dhe Qytetarët: Grubi një “Show-man, Zv/kryeministër i defeve e zurleve” e assesi i Qeverisë !?

R ZH

Shkupi me strehimore të re për qentë endacak

admin

Shtetasit e Maqedonisë nga Gjermania kërkojnë thjeshtimin e procedurës për marrjen e pasaportave të Maqedonisë

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...