Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident trafiku në Qarkoren e Shkupit

Shkup, 6 tetor – Një aksident trafiku ka ndodhur sot pasdite në Qarkoren e Shkupit në drejtim të Tetovës.

Nuk raportohen viktima por vetëm lëndime të lehta trupore dhe dëme materiale, siç shihet edhe nga fotot.

Shkak i aksidentit mendohet të ketë qenë moti i keq me shi dhe shpejtësia jashtë normave të lejuara.

Postime të ngjashme

Si erdhi tek rrahja në pompën e derivateve në Ferizaj që e çoi drejt vdekjes 50-vjeçarin

S.B.

Përfshihet nga flakët një banesë në Fushë Krujë/ 80-vjeçarja shpëton mrekullisht, fqinjët e saj e nxjerrin nga shtëpia

S.B.

Ngacmoi seksualisht minorenen, arrestohet 43-vjeçari në Fier

S.B.

Sulmohet me thikë një person në Prishtinë

S.B.

I mituri sulmon fizikisht dy të tjerë në Prishtinë

S.B.

I dënuar me 12 vite burg për mashtrim, kush është italiani i arrestuar në Vlorë (EMRI)

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...