Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Pejë, ka të lënduar

Zhurnal Ads

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Pejë, konkretisht në vendin e quajtur Dollc të Klinës.

Në aksident siç shihet edhe në fotot e dërguara nga një lexues i KP , janë përfshirë një veturë e tipit Mercedes dhe një kombi.

Policia ka dal në vend të ngjarjes. Ndërkohë, sipas dëshmitarëve ka të lënduar.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Konjufca flet për bartësin e listës së LV-së në rast se Kurtit nuk i lejohet kandidimi

T E

Vrasje në mes të Prishtinës, qytetari ekzekutohet me armë zjarri në makinë

T E

Sulmohet furra e kosovarit në Serbi: Nuk kam pasur konflikte me asnjë

admin

Presidenti Thaçi pret në takim Avokatin e ri të Popullit

admin

Deputeti i VV-së tregon se me çfarë mjetesh do ta ndalin hyrjen e Selmanajt në Kuvend

B M

Hapet aplikimi për marrjen e 50 eurove për qytetarët e prekur me Covid në Kamenicë

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...