Agjencia Zhurnal.mk

Aksident trafiku në Shkup, një person mbetet i vdekur

Shkup, 9 janar – Sot pasdite ka ndodhur një aksident trafiku, me çrrastë një makinë ka përplasur për vdekje një person të moshës 64 vjeçe që ka qen duke lëvizur me biçikletë.

Ngjarja siç mësohet ka ndodhur në Shkup në rrugën Aco Shopov.

Policia menjëherë ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...