Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident trafiku në Zhelinë, pasagjerja mbetet e bllokuar për 20 minuta në veturë

Tetovës, 18 tetor – Para pak çastesh ne afërsi te fshatit Zhelinë të Tetovës ka ndodhur një aksident i rënde trafiku. Në aksident janë përplasur dy makina me targa të Tetovës.

Në veturat e përplasura ndodheshin dy shoferët përkatës së veturave dhe një bashkudhëtarë. Si pasojë e përplasjes së fuqishme të ndodhur nga dy automjetet, ka mbetur e bllokuar në njërën nga veturat për gati 20 minuta bashkudhëtarja e njërës prej makinave.

Është dashur intervenimi i zjarrfikësve dhe mjekëve të Tetovës për të liruar pasagjeren e bllokuar në veturë. Për momentin ajo ndodhet e shtruar në spitalin e Tetovës. Ndërsa rruga Zheline-Siriqinë vazhdon te jete akoma e bllokuar për trafikun.

Në terren ndodhet ekipi i SPB-së Tetovë për të kuptuar motivin e këtij aksidenti.

Postime të ngjashme

PTH: Pozitiv në koronavirus donin të udhëtojnë me PCR-test të rrejshëm, propozohet dënim në të holla

S.B.

Arrestohet 67-vjeçari, kërkohej për vuajtjen e dënimit me burg

S.B.

MPB: 156 shkelje në trafik në Shkup, 47 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Arrestohet një shqiptar në lidhje me sulmin në Nice, ku vdiqën 86 persona

S.B.

Premtonte ndërrim apartamentesh, arrestohet 39-vjeçari i shpallur në kërkim, bien në pranga edhe tre të rinj të tjerë, ja për çfarë akuzohen

S.B.

Arrestohet një person në Lipjan, sulmoi me një mjet të fortë bashkëshorten e tij

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...