Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Gostivar-Kërçovë në afërsi të Strazhës, me çrrastë një kamion është rrokullisur.

Nga ky aksident nuk raportohet për viktima, por është shkaktuar vetëm dëm material.

Tani për tani nuk dihen shkaqet e aksidentit. Policia është në vendngjarje dhe po heton rastin.

Postime të ngjashme

Humb jetën në Ulqin një 33 vjeçar nga Kosova

D V

Aksident në Ramanli të Kumanovës, dy të lënduar rëndë

D V

Kultivoi bimë narkotike në zonën e Koshares, arrestohet një shtetas i Shqipërisë

D V

Bie nga lartësia, një grua në Tiranë humb jetën

D V

Policia gjenë mbjellje kanabisi në Jançishtë të Tetovës

Z H

Në gjendje të dehur, rrihen në mes vete vëllezërit në Ferizaj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...