Aksident trafiku rrugën “Tirana” në Prizren

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 20:00 në rrugën Tirana të Prizrenit.

 

Një veturë me tabela të huaja, Golf VI është vetaksidentuar duke goditur një shtyllë.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe ka nis tashmë hetimet rreth vetaksidentit.

Ndërkohë, ky ishte aksidenti i dyte brenda disa orëve në qytetin e Prizrenit.

Gjatë mesditës, para bustit të Gjergj Kastrioti-Skënderbeu mes një Audi dhe Mercedesi.

Vlen të theksohet se pos dëmeve materiale, asnjë person nuk ka pësuar lëndime trupore.

Related posts

Dhuna në familje- Prokuroria e Gjakovës ka ngritur 71 aktakuza

D V

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut i kërkuar me fletarrest ndërkombëtar arrestohet në Qafë Thanë

R Zh

Pas mosmarrveshjes me gruan kishte rrëmbyer dy fëmijët e tij, pas 10 vitesh arrestohet në Prizren shqiptari më i kërkuar në Austri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com