Agjencia Zhurnal.mk

Aksident tragjik me trakor, gjen vdekjen një person

Negotinë, 3 korrik– Gjatë ditës së djeshme në orën 11:30 është raportuar se në rrugën rajonale për në fshatin Koreshnicë të Demir Kapisë, E.E (62) duke drejtuar traktorin pa tabela regjistruese ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur. Personi me inicialet E.E (62) ka humbur jetën në vendin e ngjarjes.

Është bërë inspketim në vendin e ngjarjes nga Prokurori Publik dhe ekipi i Stacionit policor Negotinë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...