Agjencia Zhurnal.mk

Aksident tragjik me traktor, humb jeten një person

Ohër, 20 nëntor- Një traktorist e ka humbur jetën në një aksident që ka ndodhur dje pasdite më atarin e fshatit Livoishtë të Ohrit.

Nga policia e Ohrit është konfirmuar informacioni për aksidentin, me paralajmërim se detaje rreth rrethanave nën të cilat ka ndodhur aksidenti do të parashtrohen gjatë ditës së sotme.

Livoishta ndodhet dhjetë kilometra në veri të Ohrit, në shtegun mes fshatrave Trebenishtë dhe Kosel

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...