Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Aksident tragjik në Fier, përplaset për vdekje një 50-vjeçar teksa lëvizte me biçikletë

Fier – Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin  e sotëm, rreth orës 08:20 ku një person ka gjetur vdekjen.

Sipas policisë, në vendin e quajtur “Vajkan”, në anë të rrugës është gjetur pa shenja jete G. Gj., 50 vjeç, banues në Vajkan.

Nga hetimet paraprake dyshohet se 50-vjeçari ka qenë duke lëvizur me biçikletë dhe është aksidentuar nga një automjet.

Njoftimi i policisë:

Informacion paraprak

Sot rreth orës 08:20, në vendin e quajtur “Vajkan”, në anë të rrugës është gjetur pa shënja jete shtetasi G. Gj., 50 vjeç, banues në Vajkan.

Nga hetimet paraprake dyshohet se 50-vjeçari ka qënë duke lëvizur me biçikletë dhe është aksidentuar nga një automjet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Postime të ngjashme

Shpresa tek vaksinat: Rëndim i situatës së pandemisë në Shqipëri

S.B.

Rama nxjerr videon: Ja si do të jetë godina e re e maternitetit “Mbretëresha Geraldinë”

S.B.

“Shqipëria, shtëpia që fiton”/ Nga ekonomia tek integrimi, zbardhet pakti i koalicionit që firmosi Basha dhe Kryemadhi

S.B.

Shqipëria merr notë pozitive për integrimin, Rama kërkon vaksinën! Zbardhet takimi i kryeministrit me zyrtarët e BE në Bruksel

S.B.

Burri shpërthen në të qara para Infektivit: Kam nënën prej pesë ditësh brenda, s’di a ka vdekur apo është gjallë

T E

Mbërrijnë “surprizë” në Rinas 15.210 doza vaksinash Pfizer

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...