Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident tragjik në Lezhë/ Makina përfundon në kanalin me ujë, 3 të vdekur! Pamjet e polumbarëve në kërkim të trupave (Emrat)

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin rrugor Milot-Mamurras.

Mësohet se mjeti tip “Toyota” ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga përplasur me hekurin ndarës dhe ka rënë në kanalin me ujë.

Nga aksidenti kanë ndërruar jetë Saber Dunga 45 vjeç, banues në Durrës dhe Urim Pepa, 39 vjeç, banues në Tiranë dhe Nikoll( Dritan) Gjoni, banues në fshatin Gjegjan, Pukë.

Personi që dyshohej se ka qenë në makinë bashkë me dy të tjerët është gjetur mëngjesin e sotëm pas kërkimit nga polumbarët.

Sipas policisë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Postime të ngjashme

Arrestohen tetë persona, ndërpritet ahengu shtëpiak në Shkup

Dafina Vidishiqi

Shkup, 253 kundërvajtje në komunikacion

Dafina Vidishiqi

Mbi 50 aksidente brenda 24 orëve, shqiptohen 1 mijë e 590 gjoba

Dafina Vidishiqi

Kosovarja shtatzënë akuzohet se ka transportuar gjashtë valixhe me kokainë në Zvicër

Dafina Vidishiqi

Kërcënoi një femër me thikë dhe i vodhi dy telefona, arrestohet

Dafina Vidishiqi

Mbytet në Velipojë një 40-vjeçar nga Kosova

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...