Agjencia Zhurnal.mk

Aksidenti i mbrëmshëm në kryeqytet, u përplasën dy makina

Shkup, 20 janar – Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:00 në Bulevardin “Partizanski Odredi” në lagjen Karposh 3 të Sjkupit.

Në aksident janë përfshirë dy automjete, nuk dihet nëse ka të lënduar.

Ekipet e policisë janë vendngjarje dhe po inspektojnë gjithçka që lidhet me aksidentin.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...