Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Aksidenti i rëndë i shqiptarit, gjendet pas 6 orësh në makinën e shkatërruar

Një 32 vjeçar shqiptar është përfshirë në një aksident të rëndë rrugor në Francë. Aksidenti ndodhi rreth orës 06:00 të mëngjesit ndërsa shqiptari mbeti plot 6 orë i traumatizuar në vendin e aksidentit.

Automjeti me të cilën udhëtonte i riu shqiptar përfundoi në një livadh poshtë rrugës, duke u përplasur fort me një pemë. Si pasojë e aksidentit automjeti ishte shkatërruar plotësisht.

Ishte gruaja e tij ajo që lajmëroi xhandarët rreth orës 8:30 e shqetësuar për faktin se bashkëshorti nuk i përgjigjej në telefon. Ndërsa më vonë plot 6 orë nga aksidenti makina e shkatërruar u zbulua nga gruaja e tij. Shqiptari përfundoi në gjendje të rëndë në spital.

Postime të ngjashme

Ori Nebiaj kandidate për deputete në listat e PD

T E

Berisha: Nga listat e PD-së pres fitoren e thellë të zgjedhjeve

T E

U largua nga PS, e fundit në listën e LSI ish-drejtoresha e tatimeve

T E

Jep dorëheqjen nënkryetari i bashkisë së Durrësit, Florian Tahiri/ Kandidat i PDIU-së më 25 prill

S.B.

8 Marsi, Veliaj: Gratë mbështesin punët e mira; Ne kandidojmë Luljetën dhe Najadën, ata Saliun dhe Flamur Nokën

S.B.

Meta ktheu kontratën për koncesionin e Rinasit/ Kuvendi ja rrëzon me 84 vota

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...