Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Aksidenti me vdekje dje në Lezhë, arrestohen dy të rinj

Policia e Lezhë ka arrestuar dy të rinj, pasi akuzohen se aksidentuan për vdekje një 61-vjeçar dje në Lezhë.

Në pranga përfunduan A.Xh.,22 vjeç dhe N.M.,19 vjeç.

Në aksin rrugor Lezhë-Milot, ata kanë qenë duke lëvizur me automjetet e tyrë tip “Benz ” dhe “BMW”, e për pasojë kanë përplasur Gj.K.,61 vjeç, i cili humbi jetën.

Postime të ngjashme

Fotografia e rrallë nga Mësonjëtorja e Parë Shqipe në Korçë

T E

Transportonin 27 emigrantë të paligjshëm dhe nuk iu bindën urdhrit të policisë

T E

Mbyllet çajtorja në Kumanovë, janë shkelur rregullat gjatë pandemisë

T E

Shqipëri, 21 të vdekur e 777 të infektuar

T E

Ethet e listës së PS në zgjedhje/ Tre deputetë deklarojnë tërheqjen, për t’i hapur rrugën më të rinjve

T E

Senatori amerikan nderon imamin shqiptar në Nju Jork

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...