Agjencia Zhurnal.mk

Aksidenti që po bën të qeshë gjithë Austrinë, përfshihet edhe një kosovar

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale ka marrë vëmendjen e publikut.

Behet fjalë për një aksident trafiku që ka ndodhur në Austri, njofton Indeksonline.

Në aksident ishin të përfshirë dy automjete ku i dëmtuari ishte shqiptar.

Mirëpo, vozitësja e automjetit e cila e kishte goditur veturen e shoferit shqiptar tentonte të ikte nga vendi i ngjarjes para se të vinte policia.

I dëmtuari vazhdimisht i kërkonte që të qëndronte derisa të vinte policia mirëpo ajo vazhdoj rrugën dhe u largua nga vendi. Gjatë largimit ajo goditi edhe një veturë tjetër.

Aksidenti qesharak ku u përfshi një shqiptar bëhet hit në Austri

Posted by Klina info on Monday, November 18, 2019

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...