Agjencia Zhurnal.mk

Aksidentohen dy vetura në lagjen Çento (Foto)

Shkup, 23 qershor – Një aksident sapo ka ndodhur në lagjen Çento të Shkupit, transmeton Zhurnal.mk, ku ka dy vetura të markave Golf dhe Mercedes janë përplasur mes vete.

Gazetari i Agjencisë së lajmeve Zhurnal informon nga vendngjarja se viktima në këtë aksident nuk ka por vetëm disa persona të lënduar që kanë qenë nëpër veturat e aksidentuara.

Për shkak të aksidentit, komunikacioni në këtë rrugë zhvillohet vetëm në një korsi kurse policia është duke zhvilluar hetimet se si ka ardhur deri tek aksidenti.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...