Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Aksidentohet ish presidentja, Jahjaga

Një aksident trafiku ka ndodhur në mes dy veturave në Lagjen Ulpiana në Prishtinë, gjegjësisht në afërsi të parkut.

Burime mësojnë se në aksident është përfshirë vetura zyrtare e cila i takon ish-presidentes së Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga.

Ndryshe, vetura është përplasur me një taksist, derisa ka vetëm dëme të lehta materiale.

Gjithashtu burimet thonë se në veturën zyrtare ka qenë vetëm policja e mbrojtjes së afërt e cila e shoqëron Jahjagën.

Postime të ngjashme

Aksion i madh i Policisë në gjithë Prishtinën

T E

Arrestimi i 8 policëve, ambasadori amerikan në Kosovë: Askush mbi ligjin

T E

Serbia sulmonte Prekazin, e thirra Xhemajl Mustafën dhe Enver Malokun

T E

Kosova përkujton Epopenë e UÇK-së pa ish-komandantët që janë në Hagë

S.B.

Kategorizimi i ri i komunave, 14 në zonën e kuqe

S.B.

Partitë pa qëndrim për zgjedhjen e presidentit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...