Aksidentohet makina e policisë në Shkup

Shkup, 9 korrik – Mëngjesin e sotëm një veturë e policisë është aksidentuar në Karposh të Shkupi, shkruan Alsat. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:00, derisa makina që po ecte në rrugën afër shkollës “Orce Nikollov” ka humbur kontrollin duke përfunduar në trotuar, pas çka është rrokullisur. Sipas informacioneve fillestare në aksident janë lënduar tre efektivë të policisë, të cilët janë transferuar në spitalin e qytetit

 

Related posts

Vrasje në tentativë në Rahovec

D V

Konfiskohen armë dhe municion

D V

Në kërkim për drogë dhe tentativë vrasje, tre të arrestuar në Fier

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com