Agjencia Zhurnal.mk

Aksidentohet me helikopter dhe vdes legjenda e basketbollit, Kobe Bryant

Basketbollisti i njohur amerikan, Kobe Bryant, ka vdekur pas një përplasje me helikopter.

Sipas TMZ, ylli i NBA po udhëtonte me tre persona tjerë me helikopterin e tij privat kur ndodhi dhe aksidenti të dielën.

Sipas këtij mediumi, pesë personat që ishin në bord kanë vdekur.

TMZ raporton se ende nuk dihen shkaqet e aksidentit mirëpo, është duke u hetuar arsyeja e përplasjes së helikopterit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...