Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksidentohet minatori në Bulqizë, niset me urgjencë drejt Tiranës

Bëhet fjalë për A.Gjeta, i cili ka qenë duke punuar, teksa u godit nga gurë në thellësi të nëntokës.

Ai u nxor jashtë nga kolegët e tij, të cilët e kanë dërguar në spitalin e Bulqizës për të marrë ndihmën e parë.

Pas marrjes së ndihmës së parë, 55-vjeçari u nis drejt Tiranës për mjekim më të specializuar.

Pak ditë më parë, një minator humbi jetën, teksa ishte duke punuar në një nga galeritë e kromit në zonën “D”.

Postime të ngjashme

Shkëmbim zjarri mes policisë dhe një grupi, identifikohen efektivët e plagosur në Mamurras, në spital dhe një qytetar

S.B.

Sherri i vëllezërve me fqinjin/ Vritet me kallashnikov 50-vjeçari në Dibër, arrestohet autori. Shpallet në kërkim bashkëpunëtori

S.B.

Në veturën e një dileri nga Tetova policia ka zbuluar 100 paketime kokainë

S.B.

Një person ka humbur jetën në fatkeqësi trafiku pranë ish spitalit të qytetit në Shkup

S.B.

143 kg kokainë në portin e Durrësit, lihen në burg dy administratorët. Pamjet brenda gjykatës

S.B.

Gazetarja merret me forcë nga vendi i punës në Tiranë, sulmohet fizikisht nga i dashuri i saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...