Aksidentohet një veturë e nuses në Gllarevë

E plotësuar: Policia e Kosovës ka konfirmuar për Telegrafin se në aksidentin e ndodhur në Gllarevë nuk ka persona të lënduar.

 

Kështu ka bërë të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“Është aksident vetëm dëme materiale”, ka thënë Gashi për Telegrafin.

Ai ka shtuar se policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. /Telegrafi/

—-

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në fshatin Gllarevë të Klinës.

Sipas pamjeve që ka siguruar Telegrafi, shihet se një veturë e nuses është aksidentuar.

Lexuesit kanë treguar se si pasojë e aksidentit janë krijuar kolona të gjata.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar. Telegrafi do t’iu mbajë të informua

Related posts

Ferrari me shpejtësi prej 231 km/h, arrestohet polaku me patentë false në Fier

D V

Vritet një 50-vjeçar në Gjilan

D V

Policia sekuestron dy armë në Verenik, iniciohet rast ndaj 38-vjeçarit për posedim të pa autorizuar të armës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com