Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksidentohet një veturë në Kumanovë, humb jetën një person

Një 44-vjeçar, banor i fshatit Arbanashko ka ndërruar jetë pasi automjeti që po drejtonte ka dalë nga rruga duke përfunduar në humnerë.

Aksidenti ka ndodhur pardje mes orës 23:00-23:30 në rrugën lokale Arbanashko – Kokino, kur P.D. (44) me automjetin e tij “Golf 2″ që po lëvizte drejt qytetit, për arsye të panjohura, ka humbur kontrollin duke përfunduar në humnerë.

“Dje në orën 08.00 një kalimtar ka vërejtur automjetin dhe ka denoncuar rastin në polici. Një ekip i Njësisë së Zjarrfikësve në Staro Nagoriçane ka dalë në terren ndërsa pasi nuk arritën ta nxirrnin viktimën, është ndihmë nga zjarrfikësit nga Kumanova. Makina duhej të pritej për të nxjerrë të ndjerin”, thonë nga Qendra Rajonale e Menaxhimit të Krizave.

Postime të ngjashme

Burri vret gruan në Elbasan/ Plumbat e automatikut plagosin edhe një avokat e një punonjës policie

S.B.

Përplasi një vajzë të mitur në Shkup dhe u largua nga vendi i aksidentit

S.B.

Aksidentohet kosovari 27-vjeçar në Shkup, me lëndime të rënda dërgohet në spital

S.B.

Arrestohen pesë tetovarë, kapen me drogë

S.B.

Sanksionohen 195 shoferë, 25 kanë vozitur pa patentë shoferi

S.B.

I grabitën 3 mln lekë transportuesit të një pike valute, arrestohet një nga autorët, në kërkim 2 bashkëpunëtorët

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...