Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksion i madh policor në Ohër, janë konfiskuar mbi 100 kg mariuhanë

Zhurnal Ads

Ohër, 25 tetor – Një aksion i madh i aksion i policisë është zhvilluar në Ohër, mëson TV SHENJA. Sipas informacioneve janë konfiskuar mbi 100 kilogramë mariuhanë.

Gjatë aksionit është arrestuar një shtetas i Turqisë, në makinën e të cilit “Citroen” është transportuar droga.

Nga MPB kanë bërë të ditur se detaje më të hollësishme për aksionin policor do të japin gjatë ditës së nesërme.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Çifti i masakruar në Itali / Momenti i arrestimit të ish-të dashurës së djalit

S.B.

Shkupjani lëndohet rrëndë pasi humbi kontrollin mbi atuomjetin

admin

Ekzekutimi i burrit shqiptar në Athinë/ Flet djali i tij: Babai u vra duke na mbrojtur neve pas sherrit për borxhin prej 600 eurosh (VIDEO)

S.B.

Shtetasi serb arrestohet në vendkalimin kufitar në Bllacë

T E

Vrau hasmin e Çapjas dhe të atin, Olsi Leku i dyshuar dhe për një tjetër vrasje në Elbasan

admin

Shpërthimi në objektin në ndërtim në Shëngjin, policia e Lezhës zbardh ngjarjen, arrestohet 21-vjeçari nga Kruja (Emri)

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...