Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Aksion i policisë në Vizbeg, Çair dhe Gazi Babë? Spasovski: Aksioni ende po vazhdon, nesër dalim me detaje

Shkup, 27 dhjetor – Jozyrtarisht mësohet se policia sot ka arrestuar disa persona nga Shkupi të dyshuar për terrorizëm. Sipas informacioneve aksioni ka nisur në orët e hershme të mëngjesit, ndërsa janë bastisur disa Shtëpi në Vizbeg, Gazi Babë dhe Çair.

Në lidhje me këto informacione, pyetëm ministrin e brendshëm Oliver Spasovskin. Ai tha se aksioni ende është duke vazhduar dhe se gjatë ditës së nesërme MPB do të dalë në detaje.

Postime të ngjashme

Komisioni për mbrojtje dhe siguri debaton mbi Ligjin për shtetësi, ja qëndrimet

T E

Deputeti Rexhepi takon kreun e Sarajit, Bexhetin: Diskutohet ndërtimi i urës në Llokë

T E

PE kërkon që Shkupi dhe Tirana të fillojnë negociatat, vazhdimin e luftës kundër korrupsionit dhe reformat

T E

Simovski: Shtyrja e mundshme e regjistrimit, me vendim të KSI-së

T E

Noari 3 vjeçar ka nevojë për ndihmë, vuan nga tumori në veshkë

T E

Pendarovski për propozimin e Osmanit: Nuk ka nevojë të ndryshohet asgjë në Kushtetutë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...