Aksion policor në fshatin Straçincë të Shkupit, gjendet armatim

Shkup, 4 tetor – Një pushkë, dy revole dhe tre plumba janë gjetur në aksionin policor të Policisë së Shkupit në fahatin Straçincë të Shkupit.

MPB njofton se aksioni është kryer sot në shtëpinë e 39 vjeçarit me iniciale A.S., transmeton Zhurnal.
Policia e ka arrestuar 39 vjeçarin dhe ka ngritur padi ndaj tij nën akuzën deri te prokuroria kompetente.

Related posts

Policia konfiskon armatim në Gjakovë, arrestohet një person

D V

Hetuesit gjerman arritën në vendngjarje

D V

Me 200.000 euro është pajisur laboratori për siguri të ushqimit në Universitetin e Tetovës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More