Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Aksion policor në Tetovë, arrestohet një femër shpërndarëse e drogës

Tetovë, 29 shtator – Sonte, policia po kryen kërkime në Tetovë dhe në rajonin e saj mësohet kështu nga dëshmitarë okolar lidhur me aksionin.

Të paktën një grua, një tregtar i njohur i kokainës në rajon, u ndalua dhe u gjet një sasi e madhe e kokainës, e ndarë në pako për shitje.

Pritet konfirmim dhe detaje nga Ministria e Brendshme.

Postime të ngjashme

Shabani: Gabimi në mesazh nuk është i MASH-it por operatorëve celularë!

Dafina Vidishiqi

Ahmeti për ditën e çlirimit të Republikës së Kosovës: Shteti i Kosovës po ecë përpara

Dafina Vidishiqi

Rënia e lindjeve, shqetësuese në Kërçovë! Për 5 vite numri është përgjysmuar

Dafina Vidishiqi

Zaev hap zyrë në Strumicë për takime me qytetarë

Dafina Vidishiqi

Të hënën fillon regjistrimi në shkollat e mesme

R Zh

MASH: Shkollat nuk guxojnë të marrin para për dëftesat, kjo është në kundërshtim me Kushtetutën dhe ligjet

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...