Agjencia Zhurnal.mk

Aktorët turq urojnë shqip fansin e tyre shqiptar për ditëlindje

Ata janë të njohur kudo ku u transmetua seria e tyre.

Çifti i aktorëve turq, Deniz Evin dhe Gaye Turgut Evin kanë bërë një urim në gjuhën shqipe.

Dyshja, kanë uruar ndjekësin e tyre i cili sot po feston ditëlindjen.

“Urime Erdi Krasniqi, te duam shumë janë fjalët e tyre”.

Deniz dhe Gaye u bënë të njohur për publikun shqiptar me rolet e tyre, Umut dhe Bahar te seriali ‘Beni affet’ (Më fal).

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...